І відкрита онлайн-виставка «Територія креативних ідей»

в рамка реалізації проєкту професійного росту «Розвиваємо навички

4К: креативність, критичне мислення, комунікація, командна робота»

На завершення 2020/2021 навчального року 11 червня зібрались заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори  закладів загальної середньої освіти  Усть-Путильської, Селятинської та Путильської територіальних громад  на І відкритій онлайн-виставці «Територія креативних ідей». 

Національний проєкт з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта"

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. №471, зокрема, цілі: "Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути", Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта". 

Вебінар для вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Сучасний урок: інтелектуальна карта у вивченні зарубіжної літератури»

  24 травня  2021 року проведено вебінар для вчителів зарубіжної літератури з проблеми «Сучасний урок: інтелектуальна карта у вивченні зарубіжної літератури». У заході взяли участь вчителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти  Усть-Путильської, Селятинської та Путильської територіальних громад.

  Розвиток творчого та критичного мислення учнів на уроках трудового навчання та  технологій з використанням ІКТ

 21.05.2021 проведено онлайн-семінар для  вчителів трудового навчання освітніх закладів з проблеми: «Розвиток творчого та критичного   мислення учнів на уроках трудового навчання та технологій з використанням ІКТ». У заході   взяли участь вчителі трудового навчання освітніх закладів Путильської, Селятинської та  Усть-Путильської територіальних громад. 

Онлайн-практикум для вчителів української мови і літератури з проблеми «Технологія ментальних карт у вивченні української мови і літератури»

    13 травня  2021 року проведено онлайн-практикум для вчителів української мови і літератури з проблеми «Технологія ментальних карт у вивченні української мови і літератури». У заході взяли участь вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти  Усть-Путильської, Селятинської та Путильської територіальних громад. 

Дочірні категорії